| AcTy a întrebat:

Golf 5(2005/2006) sau Seat leon II(2007) ambele cu 200. 000km. Voi ce alegeti?

4 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

As alege Seat ca are an mai bun, dar depinde cum a fost intretinuta, ce motoare au si multele altele mai da-ne detalii.

| sir sanjei a răspuns:

Amandoua sunt la fel. Difera doar ambalajul!

| Alindinu472 a răspuns:

Eu as alege golf, mi se pare mult mai bun, trebuie sa ai grija de la cine îl iei, și tata are golf și nu a avut probleme cu el

| MariusDB a răspuns:

Nemtii sunt mult mai buni, deci eu te sfatuiesc sa iei Golf 5. Nu trebuie sa te iei neaparat dupa caracteristicile masinii, daca vrei masina puternica iti poti lua si din anii 90, dar in ziua de azi te intereseaza fiabilitatea. Bafta!