| MariusA99999 a întrebat:

Heei.. ieri,am sters bicicleta de vopsea si grund, iar apoi am dat o vopsea noua direct pe fierul bicicletei.
Va rezista vopseaua? Sau mai trebuie sa ii mai dau cu ceva ca sa se intareasca mult mai bine?
Funda celui mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Mai trebuia sa ii mai dai un strat adica i-ai dat prima mana mai trebuia sa ii dai si a doua mana, dar nu mult subtire asa, sa poata sa prinda bine si sa tina

1 răspuns:
| Adytzu_Adriano_1992 a răspuns:

Incearca baitul, este foarte bun si foarte rezistent fata de vopsea.