| Alexutzu_Alex_1999 a întrebat:

Heei TPU am o dacia 1310 l am luat-o de 4 luni si pana mai eri a mers bine astazi am pornit-o am reglato putin si la relantiu nu mai merge asa rotund cum trebuie intrerupe. mentionez pe gaze merge excelent. si am surubul de la relantiu strins la maxim si pe benzina da sa se opreasca iar cand o dau pe gaze relantiul sta la 2000 de ture si pe benzina sta la 1000 de ture si nu tine deloc.va multumesc

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Am terminat tusul de stampila dar vii maine si iti pun pe diploma de mecanic.