| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hei, ajutati-ma si pe mine, care stie. mi s-a stricat bicicleta, imi tot cade lantul, si devina este schimbatorul, ok, l-am dat jos schimbatotul din spate, cel de pinioane. am scurtat lantul.intrebarea e, cum sa fac sa mearga pe liber, fara schimbatorul ala de langa roata din spate? am pus lantul, si imi cade. nu stiu ce sa-i fac...

Răspuns Câştigător
| CristianV a răspuns:

Trebuie sa scori schimbatorul din spate sa scurtezi lantul si sa strangi roata din spate mai in afara ca sa tina lantul. Funda?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti Ferari.

| AlexandruMurzin a răspuns (pentru anonim_4396):

Ferrari*

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexandruMurzin):

Este apelativul romanesc, oricum nu sti tu ce este ala.

| AlexandruMurzin a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista apelativ romanesc pentru Ferrari? Eu stiam ca Ferrari este Ferrari peste tot in lume. Ce zici tu poate este vreo denumire folosita pe la tara la cinestie ce caruta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexandruMurzin):

Ferari=caruta ferrari=masina tocmai de aia am scris ferari pentru ca tu nu ai bani de masina!

| AlexandruMurzin a răspuns (pentru anonim_4396):

Care tu?

| SuperGirl122222222222 explică (pentru anonim_4396):

Apai,eu sunt pasionata de biciclete...imi place ciclismul. crezi ca mie imi sade curu' in masina? imi place sa fac sport, si eu am nevoie de ajutor.winking de pareri nu de caterina ta, bai cocalar infect.mai du-te la mamica.oke? la cat de prost esti.du-te de aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine,nu care...de ce cade lantu`? de unde stii ca e de vina schimbatoru`? nu trebuia dat jos, pune-l la loc...revino cu amanunte