| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hei, ajutati-ma si pe mine, care stie. mi s-a stricat bicicleta, imi tot cade lantul, si devina este schimbatorul, ok, l-am dat jos schimbatotul din spate, cel de pinioane. am scurtat lantul.intrebarea e, cum sa fac sa mearga pe liber, fara schimbatorul ala de langa roata din spate? am pus lantul, si imi cade. nu stiu ce sa-i fac.sad Funda.

1 răspuns:
| Blondutzu_Geo_1995 a răspuns:

Strangei pedalele daca nu merge, centreaza roata, daca nici asa cumpara alt schimbator de foaie, respectiv pinon tongue Sper ca ti-am fost de ajutor