| nick2013 a întrebat:

S-a amanat traseul pentru permisul auto! Stie cineva cand voi da acum?! Trebuie sa ma reprogramez?! Mare FUNDA!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de unde vrei sa stim noi, nici macar nu spui unde trebuia sa dai examenul. In mod normal trebuiau sa va spuna data urmatoare. Du-te la Serviciul de permise si o sa afli.

| nick2013 explică (pentru Ioandelasal):

In OLTENITA trebuia sa dau Ioane! din cauza vremii s-a amanat!

| Ioandelasal a răspuns (pentru nick2013):

Mergi la Serviciul permise si vezi daca si pe cand s-a facut reprogramarea. Daca nu s-a facut o sa ceri sa te reprogrameze.

Răspuns utilizator avertizat