| Jrr_Bogdy_1996 a întrebat:

Hei am si eu o bicicleta de vreo 2 zile si am observat ca discurile ating ușor plăcuțele de frâna si se infraneaza iar schimbatorul trebuie ajustat dar nu stiu cum, cine ma poate ajuta?
Am uitat sa menționez numele ei este un omega sylican 29

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Există o mulțime de service-uri pentru biciclete. Chiar și la Decathlon e un raion specializat pe așa ceva.
Sau, dacă ai ceva îndemânare mecanică, te uiți la tutoriale pe Youtube și faci și tu ca acolo, până reușești.