| fNkk a întrebat:

Hei.
Am un Audi A4 2007. Nu am navi pe ea. Si vreau sa cumpar http://images4.okr.ro/......_1000.jpg.
Ma intereseaza daca bag stick in ea, pot asculta muzica in masina? Sau nu se conecteaza cu masina?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ală e un adaptor pentru alimentare prin USB a diferitelor aparate (GPS, telefon etc.). NU e pentru ascultat muzică „prin" el.
Mai exact, intră 12 V și ies 5 V pe mufa USB. Atât face.
Ai nevoie de un media player, sau de un adaptor RF USB (dacă ai radio la mașină pe FM/UUS).

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Adresa
http://images4.okr.ro/......0_1000.jpg
e o poză cu un cerculeț. Ești sigur că exact aia vrei tu să cumperi?!?

| 2Low a răspuns:

Invalid file

| mihai69 a răspuns (pentru 2Low):

E valid, dar e formatat greșit de T(âm)P(it)U (de roboțel de pe sait).

| 2Low a răspuns (pentru fNkk):

Nu merge.Adaptorul bricheta e pentru a incarca diferite gadget-uri prin USB.

| mihai69 a răspuns (pentru fNkk):

Ală e un adaptor pentru alimentare prin USB a diferitelor aparate (GPS, telefon etc.). NU e pentru ascultat muzică „prin" el.
Mai exact, intră 12 V și ies 5 V pe mufa USB. Atât face.
Ai nevoie de un media player, sau de un adaptor RF USB (dacă ai radio la mașină pe FM/UUS).