| 23423423 a întrebat:

Hei baietii va rog cateva pareri despre marca de masini Fiat

18 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Sunt masini ok, putin cam scumpe piese si manopera. Poate vrei sa iti iei un Fiat ..Eu zic sa nu... Daca vrei ceva mic te sfatuiesc un Polo, Lupo VW sau Ford Fiesta,
Acuma depinde ce model si ce motorizare vrei pe Fiat de ex!

| 0rlando a răspuns:

Fiat, e un fel de Dacia al italienilor, dar ceva mai bună.
Nu sunt cele mai performante, sau cele mai fiabile din lume, dar sunt destul de ieftin de întreținut și arată foarte bine, ca orice mașină italiană, desigur.

| FPI a răspuns:

Sunt masini acceptablie si un raport calitate-pret foarte buna motoare bune ma refer la cele diesel si nu asculta toti nestiutori care nu au vazut un Fiat in actiune s.a.m.d toti iti vorbesc de Volkswagen si Audi sa nu uitam ca au un pret dublu, sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| torsi a răspuns:

Http://www.topgear.ro/masini/fabricant/fiat
aici gasesti parerile unor profesionisti :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt masini bune nu conteaza modelul dar daca se strica nu cred ca ai vrea sa o repari pentru ca este o masina care iti da batai de cap

| rutanklan a răspuns:

Eu cred ca sunt niste masinute dragalase, mai ales daca sunt rosii!

| cristiiiiiii a răspuns:

Vrei masina de C**at ia-ti un polo sau fiat laughing

| Predator30 a răspuns:

Hmm is cateva din gama fiat care sunt ok dar eu merg pe varianta de volkswagen sunt cele mai bune chiar am vorbit acum cateva zile cu un inginer foarte bun si mi-a recomandat volkswagen a zis ca iti ofera si un pret bun si dotari bune si de la gama volkswagen el mi-a recomandata volkswagen golf 4 si cred ca o sa il ascult dar mai am un pic pana sa imi iau permisul.

| Decrepit a răspuns:

Masina pentru femei,motorizari slabe, motoare moi, numai bune pentru niste domnisoare de succes, asa, la 25-26 de ani, care au chef de prima masina din banii lor, mai ales tinand cont ca e printre putinele masini care isi face banii platiti, chit ca-s putini de obicei.De design nu mai zic nimic, doar pentru ca nu conteaza foarte mult, desi mie mi se par hidoase.Mai bine imi iau bicicleta ruseasca decat Fiat 500. Daca ma gandesc mai bine, parca ies mai bine cu bicicleta, per total.

| tenshi261 a răspuns:

Mai bine te gandesti la alta firmahee hee

| WalterWhite a răspuns:

Eu am un fiat brava si merge foarte bine, mie imi plac fiaturile desi marca mea preferata e audi.

| alextotal a răspuns:

Salut. Este o marca acceptabila, cu masini ieftine si destul de bune. Si la siguranta fiatul sta bine. O nota din partea mea : 8, 7 / 10

| KRIIIX a răspuns:

Buna! Nu asculta ce scrie mai jos cu " alta marca ", " schimba marca ". Daca ar fi dupa cei de mai jos, ar trebui sa-ti iei Benz. E o marca destul de buna, accesibila care e perfecta pentru o femeie! Mama are un Punto Evo si nu laud firma pentru ca are mama una, fiindca eu nu primesc nimic la afacerea asta in schimb nu am auzit sa fie ceva in neregula la ea. Consum bun, consumabile destul de ieftine fata de Volkswagen happy. Daca iti schimbi ideea pe parcurs, incearca sa vezi un 107 / 206 / 207 / 208 de la Peugeot, ideal fetelorr. in functie de buget. Salutari!

| XtremeX a răspuns:

Niste rahaturi de masini, decat fiat mai bine ia-ti dacie, parerea mea, nu vreau sa super pe nimeni.

| Bogan9028 a răspuns:

Mai bine alta firma, cred eu!

| mangojump a răspuns:

Parerile sunt impartite si nu o sa afli exact pana nu o sa ai tu.Se spune ca sunt bune, nah fiind masini italienesti, ieftine la piese dar slabe la impact...destul de dragalase si motoarele si fiabile.

| alexhdd a răspuns:

Am avut o lancie, aceeasi mari cu alta palarie laughing, acum la modul cel mai serios motoarele JTD parerea mea foarte reusite restul ce e fiat lasa de dorit

| Eduard_Ionicel_1975 a răspuns:

Bunicul a avut un fiat, dar sunt niste masini foarte bune.Asta e parerea mea.