| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce părere aveți despre fetele care conduc motociclete? happy

74 răspunsuri:
| Bruno92 a răspuns (pentru Panamax):

Nu e schizofrenic. Si multi au conturi multiple, e baiat ok nu stiti voi sa vorbiti cu el happy

| Panamax a răspuns (pentru Bruno92):

Salut Steregoi, am inteles si asta este tot al tau.
rolling on the floor

| Bruno92 a răspuns (pentru Panamax):

Nu e mah laughing il apreciez ca om de aceea am inervenit.nu are cum sa aiba o boala asa grava ca mi as fi dat seama tinand cont de raspunsurile lui. eu ziceam ca multi au conturi multiple si isi dau singuri funda. Nu stiu cate conturi are el nici nu ma intereseaza prea mult acest aspect. Eu sunt altcineva nu sunt cine crezi tu.winking

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Îmi poate verifica IP-ul adminul, să stea liniștit el și alt mâncător de r@hat care i-a evaluat răspunsul cu inteligent.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Ia uite, așa sunt prigoniți creștinii adevărați, cum spunea în Biblie. Eu sunt ok la multe, ai văzut și tu că nu-s nasol, mai degrabă el are schizofrenie, trăiește într-o realitate paralelă.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Stai linistit ca nu ma iau eu dupa nimeni. Stiu ca din cauza faptului ca esti crestin te iau astia sub roti.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Da frate, acum nu mai ai voie nici să îți expui credința ca te lapidează oamenii ca el, a rămas la stadiul de inchizitie omul asta.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

happy e dreptul tau sa fi ceea ce vrei sa fi! nu e interzis nicaieri sa fi diferit.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Așa este ^^!

| Liviu a răspuns:

Am sa o spun o data, si nu doar despre fete, sau baieti.Ma refer aici la categoria grea, barbati, motociclisti de 20 de ani si asa mai dep.Nu e sigur, in ziua de azi, nu e sigur, din cauza idiotilor pe 4 rotii care nu stiu sa respecte.Bine,nici cu o parte din motociclisti nu mie jena(Am zis o parte!) Deci, nu merita sa mori din cauza unora care nu stie sa respecte, cu asta am zis tat.Deci, sa ne uitam in trafic,doar putin,vom ajunge la concluzia ca suntem niste bizoni,si bizonice, de ce? pentru ca ne grabim, pentru ca nu ne pasa de altul daca are o problema(vorbind la general ofc)Deci, in concluzie? NU, nu am o parere buna despre motociclisti(nu despre ei in sine, ci despre riscurile care le presupune)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sunt p.o.r.n.o ' as "hell "

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cand eram copil, in sat erau doua persoane care aveau motociclete, din care una era femeie. Aceasta avea o motocicleta IJ de 350 cu atas, dar uneori mergea fara atas. Dar si femeia era balsoaie.

| DeathOfDreams a răspuns:

We are really bad-ass. Sexy. And full of adrenaline.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E pacat de ele ca motociclisti sunt cam sinucigasi daca nu mor raman cu handicap e o prostie