| petitdreamer a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele "micutze" si de 18-19 ani care conduc SUV-uri? si incepatoare pe deasupra...si mai fac si "boacane" in trafic...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine punctat Tobias, si eu am aceeasi parere, femeile de obicei sunt mai atente, si mai responsabile. Barbatii sunt mai impulsivi si mai neatenti, ca doar ei sunt regii soselelor big grin nu?
Eu una sunt incepatoare si mi-am luat o masina mica, e super pentru oras si sunt super multumita de ea, ma strecor unde altii nu pot ajunge big grin
Sunt si foarte multi barbati care sunt praf la volan...PRAF...pentru ca nu au rabdare, neuroni sau unii au luat permisul pe spaga (cum era cel care era analfabet, dar avea permis pentru toate categoriile)
Si stim cu totii, si trebuie sa recunoasteti, ca oricat de profesionist ai fi, oricat de multa experienta ai avea, nimeni nu e perfect si fiecare mai greseste cateodata, mai mult sau mai putin. happy
La noi in trafic lipseste respectul si intelegerea.
Cat despre fetele/baietii de bani gata cu masini mari pe care nu le pot controla = SNOBI si inconstienti

7 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Eu nu stiu c sa zic...cunosc o familie care si-a pierdut 2 baieti in accidente de circulatie...erau d bani gata... un baiat avea 21 ani si murit intr-o coliziune cu un tir iar baiatul mai mic a lor, la varsta de 18 ani, tot asa dupa ce si-a luat permisul dupa 3 saptamana a murit si el intrand pe cealala banda...deci despre fete pot zice ca poate sunt mai grijuli...mai mult doar Dumnezeu stie

| andi a răspuns:

Pai daca isi permit... ia lasa-le o saptamana fara nimic, sa vezi cum raman fara prieteni, fara nimic, cat au bani sunt cele mai tarihappywinking

| mircea a răspuns:

Daca sunt incepatoare mai fac si ...boacane, ca nu sunt toti destepti si priceputi din prima, asa, ca unii...

| AllenTJ a răspuns:

Sunt niste curve scuze de expresie, dar asa e, fetize cu bani, care la un moment dat o sa se drogeze si o sa ajunga niste daramaturi. Nu imi plac fetele pline de bani deoarece au fite, imi plac fetele normale care au ceva in cap, nu numai frunze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
E fata lui tata! Ce pretenții ai?
Are tăticu pe dreapta doldora de bani...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile in general sunt o pacoste la volan.

| Mishulet a răspuns:

Sunt sigura ca nu stiu ce-i aia munca dar ca stiu ce-i ala "sex pe interes" cu tinerei de "70 de ani". Mai exista o posibilitate: are tata bani si mama la fel.