| Drxx_Alexandru_1999 a întrebat:

Hei TPU, am un golf 5 din 2005( motor de 1.9) am făcut schimbul de ulei acum 3 săptămâni, filtre tot! Am mers cu ea și s-a aprins martorul portocaliu de la ulei, am descoperit la joja ca uleiul era sub nivel, am completat, dar martorul sta aprins, de ce sta in continuare aprins? Am scos și borne, și ce mai era nevoie dar degeaba! Ce sa ii fac?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pierde atunci aia e cauza, vrea sa iasa la pensie masina nu mai suporta PSD-ul cu gropile nefacute

| Începătorul988 a răspuns:

Senzorul