| Corduneanu_Vlad_1985 a întrebat:

Hei TPU, am un vw golf 4, break si am numarul de inmatriculare LCW, si vreau sa il schimb in VLD, Deoarece asta imi este numele. Cam cat m-ar costa? Dau funda. Masina e inmatriculata ro si are toate actele la ea.

Răspuns Câştigător
| DataSoft a răspuns:

80lei nr preferentiale..si actele nu stiu sa iti zic exact...dar du-te la un birou de acte auto si intreba. de obicei le gasesti pe langa politia rutiera unde sunt permisele si inmatricularile happy

2 răspunsuri:
| Solovey a răspuns:

Nu stiu cum la voi dar apropo de nr. de inmatriculare, la noi in Rep.Moldova un numar preferential incepe cu pretul de 400Euro si ajunge pe la 930Euro big grin

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fa-l cu marker-ul.
Trebuie sa fie pe numele tau masina, sau sa ai V-C cu proprietarul, si sa fie taxa platita.
Suna la inmatriculari, sau mergi personal si informeaza-te.