| DesireMaria a întrebat:

Care stie cum se demonteaza pompa de benzina de la Fiat Brava?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se poate scoate pe teren drept fara un loc adanc ca sa coboare mecanicul jos si sa desfaca suruburile. E necesara o plataforma care ridica masina cel putin sau un garaj cu put na acel canal... manopera nu e usoara mecanicu ti-ar zice daca intro ora cel mult o da jos.

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns (pentru mgtow):

Mysogyn, nu mai raspunde cand nu stapanesti bine un domeniu! Doar ii incurcati pe oameni in loc sa-i ajutati!

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Maria, uite ti-am atasat un link, simplu si o mana dibace o poate face www.fiatbravoclub.it/viewtopic.php?f=20&t=15!

| ginoeugen23 a răspuns:

Pai e undeva in rezervor... dai jos bancheta din spate si gasesti acolo un capac...dar nu e recomandat sa desfaci tu.pt ca la pus inapoi nu o sa te descurci.