| Florentina9210 a întrebat:

Eu vreau sa dau de carnet in primavara si as vrea niste sfaturi gen : ce masina ar fi mai indicata pentru o domnisoara

sa nu fie piesele scumpe si sa consume putin

un amic mi-a spus de Opel Corsa si Matiz, voi ce parere aveti de aceste masini?

35 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns (pentru Florentina9210):

Acum in functie de care iti place dintre un mini cooper si un Opel Corsa. happy

| ionututz a răspuns:

Ha! Hai ca-ti eu ce masina trebuie sa iei. Iei o bicicleta te sui pe ea si pornesti. ( dar de aia pentru bebelusi, ca altfel tu o sa faci BUBA si o sa plangi ca un bebe care vrea sa mearga la maicasa)

| Florentina9210 explică (pentru ionututz):

Tie cine ti-a dat voie la internet?

| Patrick20061997 a răspuns:

Mult succes la permis si dupa de ales masina e mai usor si parerea mea un opel Corsa e dragut si consumul mic.Succes la permis

| Florentina9210 explică (pentru Patrick20061997):

Multumesc!