| Fanu23 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa stiu si eu niste preturi aproximative din Germania la golf 5 si golf 4, ma refer sa-mi raspunda doar cei care stiu sigur, care au fost, pot fi si pe benzina si pe motorina full option, cheala. indiferent

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Golf 4 1.9 TDI ca sunt cautate pret in Germania pentru una decenta pleaca de la 1500 euro si ajunge la 3000 euro dar conteaza si nr de km. Iar Golf 5 1.9 si 2.0 TDI am vazut ca pleaca de la 3000 euro si ajunge la 5000 sau mai mult dar poti gasi unu ieftin dar uitetete pe mobile.de si autoscout24.de

| Fanu23 explică (pentru Sofer):

5 1.9 tdi. nu vreau mai mare de atat laughing dar mersi de ajutor

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mobile.de si te uiti la tot ce vrei