| florinush09 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un golf 5 din Germania motor de 1.4 pe benzina,care ar fi pretul acolo la persoanele private,nu imi dati site-uri pe alea le-am vazut si eu si nu bat preturile cu cele de acolo, vreau informatii de pers care au fost acolo si stiu piata sau si de la cei care aduc golf 5 second.Va multumesc!

4 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Pai daca il ei de la privat mai mult de1800nu dai pe el, si cu transferentza si seguro trimestrial sigur te duc toate la2200euro,stiu pe cineva care cumpara masini din Germania si se roaga aia de el sa le ia tigaile de acolo! succes

| florinush09 explică (pentru jhonsmyth):

Unde ai vazut tu golf 5 la 1800 de euro eu vreau una intreaga nu jamatate de masina si am un buget de 5000 de euro daca auzi ceva

| jhonsmyth a răspuns (pentru florinush09):

Prietene in Germania nu e ca in Romania, golf 5 la mana a doua sunt mult mai esftine.de ce crezi ca vand altii masini din Germania? pentru ca sunt scumpe? sau ca se rog aia de ei sa le ia? da add la DONT_BREAK_MY_HEART90 si te indrum inspre un loc fara intermediar daca esti in Germania

| jhonsmyth a răspuns (pentru florinush09):

Eu detin un BMW X3 din2007 am dat pe el 6300 euro plus transferenta de130de euro, in Belgia am luat masina si daca era sa o cumpar din Romania din cate am vazut pe internet mai putin de 9000nu dadeam pe ea....Romania este cimitirul de masini al Europeihappy