| Baddboy a întrebat:

ce vreau sa va intreb. cati km aveti la masinile voastre personale? benzina-sau motorina indiferent, daca sunt si posesori de golf 3 cu atat mai bine. mersi pentru raspunshappy

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La 'ora asta' am doar Dacii:
-1300 - ~140. 000km
-1310 TLX - 110.000 km
-Logan 1.4 - 380.000 km.

| Baddboy explică (pentru NoTurbinaNoGood):

380.000 pe logan?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Baddboy):

Da, fost taxi, fara GPL. Motor impecabil (nu stiu daca si ce reparatii a avut in el).
Dezastru la trenul de rulare; spargea rulmentii foarte repede.
Planetarele am inteles ca bateau de pe la 200. 000km, le-am schimbat eu la 370.000 (impreuna cu fuzete, discuri, rulmenti).
L-am vandut la sfarsitul lunii trecute.

| Baddboy explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Aha mersi. oricum a mers destul pentru un logan.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Baddboy):

Logan nu are probleme de fiabilitate, mai ales la motoarele pe benzina.
Problema e ca e un cazan fara dotari, cu finisaje ieftine si performante prea mici.

| Baddboy explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Da asa e am condus si logan putin pe benzina 1.4 dar slabut trage pentru o masina de 7 ani cat avea

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

94.000 km toyota avensis motorina

| Baddboy explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Desi nu stiu cu ce te ajuta, dar fie 90.000 Mitsubishi Lancer benzina

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Opel Zafira 2.0 diesel, 2003 265. 000km fara probleme, doar consumabile!

| Florian20405 a răspuns:

Seat Toledo benzina 138.000 km.Am avut o fabia rs tdi dar am vandut-o la 368.000 km reali fara absolut nici o problema, motor, cutie, sistem evacuare original.
Bafta!

| jamal000 a răspuns:

70.000 nissan primera- benzina

| DaW a răspuns:

Audi a6 4f 2, 7 - 89, 000