| xAditzu a întrebat:

Heii, buna TPU-eistilor happy. Stiti si voi de masina care se conduce de la 16 ani? Ce trebuie sa faci ca sa o poti conduce? Dau fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| subfocus a răspuns:

Sa iti dai A1 si cu ala poti sa conduci.

| xAditzu explică (pentru subfocus):

Si de la ce varsta as putea sa-l dau happy adica am 15 acum, fac 16 in ianuarie la anul laughing pot sa il dau acum si cand fac 16 pot sa si conduc big grin?>

| subfocus a răspuns (pentru xAditzu):

La 18 ani poti sa dai de al 17 ani si 9 luni. ma gandesc ca si la 16 e la fel

5 răspunsuri:
| Liteon a răspuns:

Cred ca iti trebuie atestat pentru ia cred.winking

| eugolanutau a răspuns:

Este acea masina Aixam in jur de 1000e costa iti trebuie un atestat atata tot

| alexsimeria a răspuns:

Exista masina "Smart", se poate conduce la 16 ani, dar e scumpa masina...mai bine astepti inca 2 anisoriwinking