| Tumi a întrebat:

Poți conduce o mașină închiriată pe termen lung la un cost aproape nesemnificativ. Ați aflat ceva despre asta? Stiti despre ce e vorbă?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine nesemnificativ... mai jos de 10-12euro pe zi nu cred ca o sa gasesti

| Tumi explică (pentru suntserios):

Am citit despre o inchiere pe termen lung. ideea e in felul urmator din cate am inteleg. platesti 400 de euro astepti 6-8 luni si apoi iti dau o masina pe care sa o conduci 2 ani de zile

| suntserios a răspuns (pentru Tumi):

Cine ti ar da o masina 2 ani de zile pentru doar 400 euro? Masina aia se davalorizeaza cateva mii de euro in cei 2 ani de zile

| OnuOnulică a răspuns:

Da, poți atâta timp cât plătești.

| Tumi explică:

Este un program auto numit dexcar. Eu m-am inscris. De ce nu? e foarte interesant ce zic ei acolo. Se merită riscul...în caz de e țiapa am pierdut 400 euro...dar dacă este adevărat câștig o mașinăwinking