| KoreanKidChriss a întrebat:

HELP! Deci am telefon LG KU990i si numai pot sa bag melodii pe el numai imi arata folderu in comp. Cred ca trebuie sa il reformatez. dar sunt bata in chestii de genu! deci cineva care stie please heeelp T_T

3 răspunsuri:
| gabi45 a răspuns:

Poate nu mai ai loc, cardul ala n-are memorie la infinit

| Piny a răspuns:

Daca ai cablu de date si cd-urile cu driverele pentru telefon, indicat ar fi sa le instalezi si dupa sa iti copiezi muzica pe telefon ai aici link pentru driver http://www.lg-phones.org/lg-ku990-viewty-drivers-download.html. Banuiesc ca tu bagai cablul de date in telefon... iti aparea o fereastra cu open folder si copiai din pc in folderul de muzica melodiile. Incearca sa instalezi din nou cablul de date.

| Infomepass a răspuns:

Te tuci la un magazin de telefoane si intrebi, sau citeste cartea aceea de instructiuni.