| DeksY a întrebat:

Buna TPU cred ca sunteti singurii care ma puteti ajuta happy
Am un telefon Dallas cu card de memorie in el si am cateva poze pe care as dori sa le descarc.
Inainte cand bagam UBS-u imi aparea direct folderu' cu pozele si muzica.
Acum imi arata doar ceva gen : @mms... si cel cu muzica Help
Funda! Mersii.

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Faceţi clic pe Start, pe Panou de control, apoi pe Performanţă şi întreţinere.
Faceţi clic pe Sistem, apoi pe fila Hardware.
Faceţi clic pe butonul Manager dispozitive.
Extindeţi Universal Serial Bus Controllers.
Faceţi clic cu butonul din dreapta pe fiecare dispozitiv de sub nodul Universal Serial Bus controllers, apoi faceţi clic pe Dezinstalare pentru a le elimina pe rând.
Reporniţi computerul, apoi reinstalaţi controlerele USB.
Conectaţi dispozitivul de stocare USB amovibil, apoi testaţi pentru a vă asigura că s-a rezolvat problema.

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Din setarile telefonului alege card.(la memorie)

| DeksY explică (pentru stlucian):

Asa am facut dar degeaba nu stiu ce are sad.

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

P.S. Ce wind ai?

| DeksY explică (pentru stlucian):

Xp

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Faceţi clic pe Start, pe Panou de control, apoi pe Performanţă şi întreţinere.
Faceţi clic pe Sistem, apoi pe fila Hardware.
Faceţi clic pe butonul Manager dispozitive.
Extindeţi Universal Serial Bus Controllers.
Faceţi clic cu butonul din dreapta pe fiecare dispozitiv de sub nodul Universal Serial Bus controllers, apoi faceţi clic pe Dezinstalare pentru a le elimina pe rând.
Reporniţi computerul, apoi reinstalaţi controlerele USB.
Conectaţi dispozitivul de stocare USB amovibil, apoi testaţi pentru a vă asigura că s-a rezolvat problema.