| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am varsat apa pe bancheta din spate a masinii. Nu stiti cum as putea sa o usuc?

7 răspunsuri:
| UserulAnonim a răspuns:

Cu aspiratorul, intai il pui sa absoarba apoi sa sufle, daca e doar apa ar trebui sa fie usor.

| winter a răspuns:

Cu un uscator de par.

| Violleta2022 a răspuns:

Se usuca singura la primavara, cand potis a tii usile masinii deschide.

| nocturnalmagic a răspuns:

Cu niste carpe de panza sau servetele oricum ajuta daca aerisesti bine

| Violleta2022 a răspuns:

Esti bebe mic si ti-a cazut sticla din mana, sau ai furat masina tatii si ai facut pipi pe scaun?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Violleta2022):

Suferi de bagare in seama? nu cred ca asta ar trebui sa te intereseze pe tine, e posibil sa ai ceva la cap.

| 8SlimShady a răspuns:

De uscat, se usuca, dar o sa ramana urme. Iti sugerez sa cumperi o solutie speciala pentru interiorul masinii, cum e cea de la Sonax