| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Daca o fata si un baiat se duc pe bancheta din spate a masinii inseamna ca fac sex sau pot face si altceva in afara de asta? Doresc raspunsuri serioase va rog dau funda, multumesc

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Pe bancheta din spate este mai mult loc pentru orice, nu neaparat pentru sex. Se pot tine in brate, saruta mai usor, pot sa doarma, etc.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pot sa vada stelele de pe cerul nopti si sa vorbeasca despre ele, doi pasionați de astronomie asta ar face, in functie de ce pasiuni ai, nivel de cultura

| Sofer a răspuns:

Pur si simplu se sta, se iau in brate se saruta.

| sofisis a răspuns:

Nu, nu e musai sa faca sex.

| Donsavas a răspuns:

Bancheta din spate nu e facuta pentru asta.

| ywar a răspuns:

Se duc sa-i povesteasca cum se jucau ei cand erau mai mici. Ii mai face control la palarie... etc. alte activitati!

| edit28 a răspuns:

Nu cred ca ai 24 de ani.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru edit28):

Am 14 sunt pusti intreb si eu asa

| gaagaga a răspuns:

Pe gta iv inseaman ca faci sex ai prostituata acolon spate daca esti smechere te duci cu Michelle aia (e politista sub acoperire) dar sa nu uiti de roman la sfarsit sa il salvezi ca...