| AleX_3918 a întrebat:

Am o dilemahee hee. Si in plus fac un studiu de caz. Care este masina voastra preferata? Va rog fara glume prostesti (trabant, caruta, etc). Si pe ce culoare v-ar placea masina. si daca stiti si in ce tara se fabrica e si mai bine, o puneti in paranteza dupa numele masinii. A mea este Pagani Zonda (Italia). cea mai "turata" masina primeste fundawinking. Cat mai multe raspunsuri posibile astept. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Mi-ar placea un Mercedes clasa E pe negru.Patria natala a Mercedes-ului este Germania.
Mi-ar placea ca pe viitor, dupa ce o sa am permis, plus un job, vreau sa imi cumpar eu masina, din banii mei proprii smug
Totusi daca nu o sa reusesc imi ramane Mercedes-ul tatei.E clasa C, dar e okay.

7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cadillac Deville rosu aprins sunt facute in America!

| a1doru a răspuns:

Ce te face pe tine sa crezi ca,daca eu iti spun ca masina mea preferata e trabantu',si inca,galben, e o ''gluma prosteasca''? din pacate nu am trabant, dar tare as fi vrut sa am unu bun.

| SysRq a răspuns:

Honda civic http://www.e-transport.ro/......type_r.jpg si se fabrica in japonia, un verde aprins cu negru ar merge perfect.

| Castorul a răspuns:

Un Seat Leon (Spania) de preferat portocaliu. Imi doresc ori cu motrul de 1.8 T sau daca nu varianta FR. Unu de ala si 3 ani nu mai imi trebuie decat bani pentru benzina (si ceva modificari la exterior+motor laughing )

| DjAnna a răspuns:

Mda nu avem aceleasi gusturi mie imi place bmw x6 alb ( Germania)

| Vlad97_2229 a răspuns:

Pai un Murcielago LP 640 negru dar astea sunt doar visewinkingcred ca as putea sa ma multumesc si cu porsche 911 a mameiwinking

| username_3026 a răspuns:

Hummer negru