| Vasy3456790 a întrebat:

Am un Ford Focus și mi sau ars becurile din bord mai exact cele de la vitezometru turații sau ars nu se mai vede nimic cum să fac să le schimb?

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Il duci la mecanic, este prea complicat sa dai tu bordul jos...

| AgathaRo a răspuns:

Smd-uri arse nu am intalnit. Vezi daca ai vreun variator pentru smd-urile din bord. Variatorul acela de obicei se gaseste langa butonul de reglare a faruriilor.

| hondru a răspuns:

Verifica la panoul de sigurante.sa nu fie vreo una arsa sau daca nu la mecanic