| carmina00 a întrebat:

Hi TPU....cn poate sa imi zica daca audi A6 consuma mult sau putin :*:*

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde de anul de fabricatie, capacitatea cilindrica si combustibilul pe care il foloseste si la cele din 2010-2011 cand s-a facut tranzitia conteaza si daca au tehnologie Blue pe ele, acel sistem care scade consumul. De obicei Audi consuma mult in realitate indiferent ce spun ei prin cartile tehnice. La Audi e cea mai mare diferenta dintre consumul real si cel din carte dintre toate masinile din clasa de lux!

| 0rlando a răspuns:

La diesel consumă rezonabil, la un benzinar de 2.0, consumă destul de mult, la unul ceva mai mare...consumă de la căcălău în sus rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de capacitatea motorului si daca este diesel sau benzinar.

| Dianaㄨ a răspuns:

Depinde de motorizare...

| Be3bitza a răspuns:

Poi daca e dizel stiu ca consuma in jur de 5 sau 8 la% si daca e pe benzina consuma de la 10% in sus depinde ce motor are...thinking