| emoboy a întrebat:

Honda cbr 250, Kawasaki ninja 250R sau Yamaha ybr 250? Care este mai fiabila si mai ieftina la intretinut?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Mai fiabila Honda evident! Mai ieftin de intretinut Yamaha. Kasawaki exceleaza decat la viteza de varf si design, dar in rest nu are cu ce sa le laude. Poate ca a fost singurul care nu a intrerupt productia modelelor de 250 nici o-data dar cu altceva nu!

| maryy a răspuns:

Sincer,din toate punctele de vedere si al fiabilitatii si al aspectului,puterii eu as alege Honda, ca fata, dar tu poate ai alte gusturi.