| paulmicutz a întrebat:

Hristos a inviat! As dori si eu un site ceva un magazin (din Iasi) unde pot achizitiona o fata de portiera spate stanga si dreapta. Mentionez am o skoda octavia 1u break. Din fabrica nu cred ca a fost prevazuta cu boxe pe usile din spate si as dori o fata de portiera cu suport de boxe. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Emerad a răspuns:

Ai cautat la OPEN SERVICE Skoda din zona industriala? Poate gasesti acolo.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic ar trebuie sa incerci la reprezentanta, insa vor avea niste preturi de te sperii. ti as recomanda AutoCenter ala din Canta. aduc piese pentru orice masina la comanda iar preturile sunt acceptabile