Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Am o skoda octavia trend din 2008 si nu mi se mai deschide usa stanga. Am inchidere centralizata,nu mai am alte probleme, merge perfect, toate usile se deschid numai cea stanga nu. Din ce cauza ar putea fi? Ofer funda + vot

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Salut, pune o diagnoza pe ea si vezi ce cod de eroare are (ca sa mergi la sigur cu demontatul). Cu siguranta este ceva de la partea electrica, un calblu intrerupt (in manunchiul de cabluri de la balamale) sau motorasul defect!

2 răspunsuri:
| Petrica123 a răspuns:

Un raspuns simplu: ii spranga de la usa!
Si eu am pati la fel...(Funda?)

| kamy01 a răspuns:

Probabil s-a blocat ...arunca un 'ochi'si la o diagnoza poate merge s-o faci doar din teste-r.