suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie clar ca a fosta variata frontal, cine stie cat de tare, de aia o si vinde omul

| Sofer a răspuns:

Eu zic ca ar merge golf 6

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Masina de pustani si pitipoance. I-ai un Passat lu taicatu, e o masina serioasa.

| Florian20405 a răspuns:

Ar merita foarte mult.Dar tu chiar o iei in serios? Nu vezi nu are nici numar afisat nici nimic.Si golf 6 iti spun eu se aseaza mai bine ca un passat din 2000-2001.
E fake anuntu nu lua in serios, un golf 6 merge la 10.000-11.000 E unu bun.

| Adikis a răspuns:

Masina e in stare foarte buna si e si noua, asta e alegerea ta daca vrei ceva mai slab si nou sau ceva mai serios dar mai vechi, de curand am trecut de la golf la passat si se simte diferenta! Passat e masina serioasa, are stabilitate mult mai buna si merge si mai bine, masina are 2 tone, dat totusi cu 1.9 tdi de 131 cp prinde 230 linistit. Depinde ce masina vrei sa cumperi, iti pun linkul cu masina mea : http://www.tocmai.ro/volkswagen-passat-b5-5-2004-15101736.html

| Bobes_Ion_1989 explică (pentru Adikis):

Frumusica masina.

| Bobes_Ion_1989 explică:

Vreau sa o cumpar pentru tata

| Bobes_Ion_1989 explică:

Masina nu mai intra in discutie ca e aproape praf sub motor sasiul e indoit tare+ ca e mult prea ieftina la cum arata