| AnAndrey1994 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=Q0eURhKEPjI
Ce are? Este vb de un Ford Fiesta din 2001! Zilnic cand o pornesc asa face doar cand e rece motorul! Efectiv trece peste 1000 de turati dupa aia scade de aproape se opreste si scoate zgomotul acela ciudat! Zgomotul e pentru ca mai ca nu se opreste motorul? Asta cateva secunde pana cand se incalzeste si dupa aia nu mai are nimica! Merge perfect! Cineva mi-a zis ca e vb de sonda dar nu e aia pentru ca de multe ori merge doar rare ori mai ramane aprinsa la bord! I

3 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

Becul ala nu sta aprins degeaba in bord. trebuie mers de urgenta la service. aia stiu mai bine decat noi astia de pe TPU.

Răspuns utilizator avertizat