| andrei099686086 a întrebat:

Imi poate spune cineva,cati km are masina asta, dupa seria de sasiu?(VF1KGESB635954152)
Multumesc Frumos!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Cu 20 euro rezolvi

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se poate

| Violleta2022 a răspuns:

Kilometrajul asinii este in bord, nu pe sasiul masinii!
Seria de la sasiu este asemanatoare cu numarul de la poarta, care nu poate spune cati kilometrii a fost folosita.
Pentru kilometraj, uita-te in bodul masinii, pe ceasul care arata KM.

| mihaicelsfant a răspuns:

| andrei099686086 explică (pentru mihaicelsfant):

Ce e asta? Are 250000?

| gigite a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Gresit! cred ca este de la sfarsitul seriei 6(sase) cifre, adica 251.459 de km. din...954.152, si varianta a II-a se stabileste dupa culoarea masinii si a volanului conducator.

| mihaicelsfant a răspuns (pentru gigite):

M-am incurcat.