| leonard1231 a întrebat:

Salut! Am fost si eu acum 3-4 zile sa imi inscriu masina un ford focus mk1 an 2001-2002, totul bine si frumos imi spune politistul sa astept pana la 17:30 sa iau numerele. Astept sa le iau, iar cand m-am dus la 17-30 sa iau numerele imi spune sa ma duc cu masina in RAR sa imi fac alta carte caci asta este gresita seria de sasiu si intr-adevar este gresita. Corecta este 556 la sfarsit si este 566, acum ce sa fac? Sa ma duc in RAR cu ea? Si nu asta ar fi problema, cu ce o duc ca nu am numere la ea.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Suni sau mergi la RAR cu cartea, sa le spui care e problema. Iti vor spune ei daca sa mergi cu masina, sau se rezolva doar cu hartiile.
In cel mai rau caz iti vor solicita sa prezinti masina la o identificare, caz in care ar trebui sa o duci cu platforma.