| Jukausu123 a întrebat:

In cazul in care fac chestionare pe aplicatii gen,, Chestionare a-z (pe calculator ),, sau,, Chestionare Auto ( pe telefon ),, exista sansa ca la sala sa-mi pice aceleasi intrebari cu aceleasi raspunsuri, dar raspunsurile sa fie in ordine diferita? Sau exista intrebari care se dau la sala si nu apar in aplicatiile enumerate mai sus?

4 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

La sala, sunt chestionarele ca pe drpvciv.ro cu cont
La sala sunt 20 de calculatoare si multe persoane sunt acolo sa dau sala, cand se elibereaza un calculator te duci te asezi scanezi codu de bara si incepi, si sa nu ai emoti.
Casa ei sala dale pe toate raspunde mai tarziu, dupa rezolvale cu rabdare si fara graba, ascultama pe mine cal ei.

| Directioner99 a răspuns:

Intrebarile de la sala sunt aceleasi ca la chestionare.eu una am nimerit cateva intrebari care mi aparusera la chestionare.

| Mad1 a răspuns:

De obicei sunt 2 sau 3 intrebari surpriza gen daca tu stiai ca la x intrebare raspunsu era a de fapt era c... ordinea diferita. mai apare poate si una care nu ai intalnit-o. Fa chestionare pe drpciv pe pc sau aplicatia drpciv pe tel cea cu stelute europene. Spor. daca te pregatesti nu ai cum sa. pici

| NastaseClaudiu a răspuns:

Singura platforma de chestionare auto identice cu cele de la examen care nu necesita instalare --->>> https://s9.ro/1dxk
Promovare 100%