| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai frecvente motive pentru care se pică traseul la examenul auto?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Indicatoarele rutiere, viteza cu care mergi, semnalizarea, parcarea, asigurarea (chiar daca crezi ca nu te vede unde te uiti si cum te asiguri) si extrem extrem extrem de putine cazuri atitudinea big grin

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unul si cel mai important, emotiile. Apoi necunoasterea indicatoarelor si a regulilor de circulatie.

| hmm134025 a răspuns:

În cele mai multe cazuri, emoțiile și felul în care tratăm examenul : "vai e ușor, cum să mă încurc eu etc etc". Și toți avem emoții, e normal să te copleșeze.

| laSoledad a răspuns (pentru hmm134025):

*copleșească