| Gabriel_Ionuţ_1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei Vision? daca sunteti contra argumentati dc.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Sigur..si vei plati 130% din pretul telefonului. Sau nu ai stiut ca asa functioneaza contractele de abonament la retelele mobile? Telefonul costa 850 lei si tu vei plati in final suma de 1020 lei. Eu m-am lamurit cu abonamentele, pana si pe bunicu l-am scos de pe abonament, ii incarc eu lunar cu minute, doar sa nu vad cum pentru un Nokia cu lanterna plateste 350 de lei.
Mai bine cumperi de pe www.emag.ro, in rate egale; pe durata unui an. Astfel, nu esti taxat in plus si te poti bucura de telefonul tau, oricare ar fi el.
Nu pot sa iti spun sa nu il cumperi pentru ca e foarte bun, dar acel Xperia U e mai nou, poti pune pe el un Android mai nou, si e mai ieftin. Plus ca are cum am scris sus si alte lucruri in plus. Il gasesti pe Emag daca te decizi, si pe alte site-uri, chiar mai ieftin.
PS: doar prin Reiffeisen. Www.emag.ro, sectiunea ajutor, apoi la Finantare prin rate, si afli detalii

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu sunt împotrivă dar la același pret (chiar mai ieftin) poți lua un telefon cu ecran cu sticlă dură, 16 milioane de culori, memorie de 8 GB, camera cu detecția feței, focus manual prin atingere, stabilizarea imaginii, navigator internet cu Adobe Flash player, procesor dual-core de 1 Ghz si placă grafică Mali, cu o mare stabilitate pe Wi-Fi și o o grafică special făcută pentru el. Nu mai zic de acea lumină frumoasă din partea de jos...superb!
http://www.itarena.ro/......53839.html

| Gabriel_Ionuţ_1996 explică (pentru valentingb):

Vreau sa il cumpar la abonament cosmote...are un pret suspect de mic 300ron
(xs+)

| valentingb a răspuns (pentru Gabriel_Ionuţ_1996):

Sigur..si vei plati 130% din pretul telefonului. Sau nu ai stiut ca asa functioneaza contractele de abonament la retelele mobile? Telefonul costa 850 lei si tu vei plati in final suma de 1020 lei. Eu m-am lamurit cu abonamentele, pana si pe bunicu l-am scos de pe abonament, ii incarc eu lunar cu minute, doar sa nu vad cum pentru un Nokia cu lanterna plateste 350 de lei.
Mai bine cumperi de pe www.emag.ro, in rate egale; pe durata unui an. Astfel, nu esti taxat in plus si te poti bucura de telefonul tau, oricare ar fi el.
Nu pot sa iti spun sa nu il cumperi pentru ca e foarte bun, dar acel Xperia U e mai nou, poti pune pe el un Android mai nou, si e mai ieftin. Plus ca are cum am scris sus si alte lucruri in plus. Il gasesti pe Emag daca te decizi, si pe alte site-uri, chiar mai ieftin.
PS: doar prin Reiffeisen. Www.emag.ro, sectiunea ajutor, apoi la Finantare prin rate, si afli detalii