| Bacione a întrebat:

Intr-o curba de 45 grade ruland cu masina tractiune fata cu o viteza de 80 km/h trag ambele roti cand intru in curba?

4 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Eu nu cred atunci ce rol ar mai avea controlul tractiuni ca si la masinile de teren nu trag ambele roti doar cand este terenul moale fara sa cuplezi diferentialu'

| FPI a răspuns:

Poate ai dreptate nu zic nimic dar tot nu imi vine sa cred pentru ca eu am vazut alta treaba ca sunt puse sa traga amandoua masina merge tot drept nici cea mai mica sansa sa iei curba nu ai, in fine fie cum zici tuhappy

| FPI a răspuns:

Nu m-am referit daca iei sau nu curba ii clar ca o iei, m-am referit ca daca trag amandoua rotile nu conteaza viteza masina merge tot in fata nu ai nici o sansa sa virezi la asta m-am referit!

| Iepurila a răspuns:

Niciodata nu o sa traga ambele roti. Trag pe rand.