| cineva1992 a întrebat:

Intrebarile de pe drpciv si urssur pica 100% la examen?

4 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Pai...cele de pe drpciv sunc chiar cele de la examen. deci exact alea se dau. Iar pe urssur su intrebarile de pe drpciv, doar ca iti da si rasp corect, ceea ce e mai bine. Deci, urssur e f bun. Daca iei acolo, iei si la examenul propriu'ziswinking

| Foca a răspuns:

Salut! Intrebarile de pe Drpciv.ro pica 1000 la suta la examne, dar la urssur nu stiu, drpciv este siteul oficial al politiei.
Succes.
Ciaowinking

| icerider a răspuns:

Mai nou e http://auto.receptie.ro si are si un modul de invatare foarte bun. succes

| marianalex a răspuns:

99%+1 pe drpciv. de urssur nu stiu nimic