| SilentRp a întrebat:

Are civeva idee daca sunt bune chestionarele de pe drpciv? Ce sanse sunt sa intalnesc intrebarile de pe site si la examen?

Răspuns Câştigător
| Lacoste a răspuns:

Sunt corecte toate intrebarile si raspunsurile, sunt exact ca la examenul la politie.

4 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

Acum 2 ani cand am dat eu, intrebarile de pe DRPCIV au fost exact aceleasi de la examen.

| Lacoste a răspuns:

Mult succes la examen.

| SilentRp explică:

Multumesc mult de tot.Am dat ieri sala si am luat cu 23 puncte. Intrebarile au fost in mare parte cele intalnite pe site. Sper sa mearga si traseul cu bine care il am miercuri

| Mirel_1372 a răspuns:

Da sunt cele mai bune! posed permis de aproape un an si pe drpciv imi testam cunostiintele pana nu faceam peste 22 nu ma opream din invatatbig grin... la examen mi-a fost foarte usor si sunt intrebari care se gasesc. Multa bafta!