| anonim_4396 a întrebat:

La ce ore si in ce zile se schimba orele de trafic in Bucuresti? Eu stiu ca vineri e full la iesiri. Dar nu imi dau seama cand incepe traficul in zile normale luni-vineri. Pe la 3 vad ca incepe dar nu stiu ora aia de varf sau cum se imparte traficul asta pe ore, gen 10 puncte la 3, 7 la 4, iarasi 10 la 5 sau o treapta gen 2, 5, 8, 10, 8, 4, 2.
Sper ca intelegeti ce zic, multumesc foarte mult de acum pentru cel care o sa raspunda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bucureștiul e aglomerat mereu in zilele de lucru.

Punctele culminante in trafic sunt dimineață între 7-9 când merg copii la școală și lumea la munca și pe urmă seara când revin de la munca între 5-7

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

De luni pana vineri de la 07:00-21:00 e aglomerat Bucurestiul.

In weekend e mai lejer dar tot este aglomerat.

| Brizbriz a răspuns:

"La ce ore, si in ce zile se schimba orele de trafic in Bucuresti?"
defineste "se schimba"?!?
dimineata pana la 9:30 vine un metrou la fiecare 2-3 minute si tot E PLIN PANA LA REFUZ
vii la 9:45 si te CRUCESTI cat de gol e meroul
totul e sa nu iti trebuiasca sa schimbi la Piata Unirii sa vezi ce incghesuiala e in TOATTTTTTTTTTTTA STATIA Piata Unirii

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

Am fost si eu la munca de la orele alea happy au fost cele mai de …. Zile pe care le am trait in metrou?