| Ingerasulll a întrebat:

La ce pret ar ajunge daca duc de afara o masina Bmw 320i si o inmatriculez in Romania? si as vrea sa imi spuneti si voi parerea voastra despre aceasta masina.Multumesc

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Masina este foarte buna, depinde cati ani are si cati kilometri are la bord masina. Pretul variaza intre 2500-5000 euro. Eu am adus de sarbatori din Germania un Volvo din 1999 la 2000 de euro si am sa-l inmatriculez in Bulgaria.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te omoară taxa de poluare!
De asta să te interesezi, anul fabricație!
Pa, pa.

| Ingerasulll explică:

As vrea sa imi cumpar Bmw din anul 2000 pe motorina de 1, 9 sa fie motoru oare cat mar costa cu tot cu taxa?