| anonim_4396 a întrebat:

La examenul auto o sa dau traseul pe aceeași mașina cu care am făcut școala?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Instructorul are obligația să îți ofere mașina pe care dai examenul. Numai că nu știu ce costuri sunt (dacă sunt).

| Frank51 a răspuns:

Da.
În cazul în care se strică fix în ziua aia ai posibilitatea să dai pe alta.

| zilog a răspuns:

In general da,
doar daca se defecteaza masina respectiva si te-ai trezit la examen ca ai de dat si instructorul nu sa prezentat cu masina respectiva
poti sa faci atunci repede un contract cu unul dintre instructorii care sunt deja prezenti acolo
si sa iti inchierieze si tie masina lor ca sa dai examenul in ziua respectiva

| 1234568807 a răspuns:

Da