| anonim_4396 a întrebat:

La examenul auto pentru categoria B esti obligat sa dai traseul pe o masina de la scoala la care esti înscris sau poti inchiria si masina altui instructor care nu face parte de la scoala la care esti înscris, adica daca pana la traseu fac ore cu alt instructor de altundeva pot da traseul pe masina lui?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa dai pe ce masina de scoala vrei

| tup3u a răspuns:

Da se poate dar am impresia că trebuie să faci câteva ore și pe mașina cealaltă, așa am făcut eu, am făcut școala pe logan și am dat examenul pe renault symbol.