| ridhimagupta a întrebat:

La examenul teoretic pentru obtinerea permisului de conducere chestionarul e din acela care arata si raspunsurile gresite si cele corecte sau arata la sfarsitul chestionarului?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iti arata tot timpul sus, cate raspunsuri corecte ai, cate ai gresit, si cate intrebari mai ai.
La sfarsit iti arata doar daca ai fost admis sau respins, iar cand iesi din sala, afli punctajul.

1 răspuns:
| unromantraditional a răspuns:

Raspunsurile corecte si gresite iti apar in coltul din dreapta sus. Trecand peste fiecare intrebare pe rand, se vede sus cate sunt corecte si cate sunt gresite happy