| pinteapetru001 a întrebat:

Voi sustine examenul teoretic pentru obtinerea permisului de conducere peste cateva zile. Am dosarul pregatit si toate taxele platite. Se tine cont de programare la sediu? Eventual niste experinte personale m-ar linistii.

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Stai linistit ca e exact ca pe drpciv.ro
daca ai facut chestionare acolo exact asa va fi si la sala
asa ca trebuie sa ai ochii buni ca militienii te pun sa stai cu spatele drept la cat de lunga este mana ta
dar si pe asta am rezolvat-o tot eu
le-am scris e-mail ca nu se vede nimic pe monitorul in care batea soarele si era vechi si au schimbat scrisul si au luat masuri sa nu mai bata soarele in monotoare asa ca multumita faptului ca nu am luat eu din prima acum tu poti beneficia de un scris corect cam micuț dar asata e ce să ii faci
si cam gata
multa bafta
nu te speria poti sa nu iei din prima
mergi acolo cu gandul ca e o excursie sa vezi si tu cum ar fi sa fie

apoi mai mergi o data sa il iei
si daca te duci cu gandul ca doar te duci in excursie atunci exista si posibilitatea sa il iei

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca se tine seama de programare, toti cei programati vor intra la proba teoretica conform programarii.
Sa fii calm si atent, daca te-ai pregatit bine n-ar trebui sa ai mari emotii.

| Andresso a răspuns:

Examenul teoretic e floare la ureche, oricine ar trebui sa-l ia.