| Lindoro a întrebat:

La testul de redobandire permis, intrebariile sunt aceleasi ca atunci cand dai prima oara pentru permis?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Sunt aceleasi ca si la examenul normal.

3 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

NU. Este alt set de 15 intrebari iar pentru a-l promova esti obligat sa raspunzi corect la macar 13 dintre ele. Vestea buna este ca intrebarile sunt pentru retardati, chiar mai simple decat cele de la examenul pentru permis (stiu, si mie mi-e greu sa cred ca pot exista intrebari mai simple ca alea).

| Exaizo a răspuns:

Intrebarile se schimba cand au chef cei ce se ocupa de asta. Nu e nimic sigur, dar in mare parte sunt aceleasi.

| Voicu_Dorin_1998 a răspuns:

Fiecare chestionar are intrebari diferite mai grele sau mai usoare depinde de noroc. Tu oricum trebuie sa le sti pe toate daca vrei sa il iei sigur. La testul acela o sa fie 15 intrebari din care tu trebuie sa iei minim 13winking