| mgtow a întrebat:

Maicamea vrea sa-mi cumpere o masina noua si am de gand sa-mi fac placutele de inmatriculare cu litere personalizate, cat ma costa? Si unde trebuie sa merg prima data la cei care fac placutele apoi la politie sau direct de la showroom imi dau datele pentru a face placutele?

3 răspunsuri:
| The21Luk a răspuns:

Cum adica litere personalizate? Le faci de mana? Este ilegal sa le faci altfel decat sunt mentionate in ordonanta.

| mgtow explică (pentru The21Luk):

Vreau sa pun literele care le vreau eu nu cum imi da cei de la SRPCIV cand inmatriculez masina, intelegi? Nu le fac manual ci merg la ala care le face.

| The21Luk a răspuns (pentru mgtow):

Alea se numesc numere preferentiale.