| alexutzu08 a întrebat:

Maine dau sala... ce parere aveti. iau sala maine daca pe drpciv.ro fac 7 din 10 chestionare cu peste 21 de puncte?

Răspuns Câştigător
| uN23 a răspuns:

Depinde daca ai noroc sa iti cada intrebari usoare si sa nu ai emotii sau sa gresesti aiurea. Sfatul meu e sa nu te grabesti sa amani toate intrebarile pe care nu esti sigur. Succes!

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca te concentrezi foarte bine da ai sanse sa iei! Mult succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca poti. Nu te grabi, fii calma si judeca, o sa reusesti. Sa dormi bine la noapte, ca sa fii odihnita. Succes si numai bine!

| 0000anonim0000 a răspuns:

Incearca sa raspunzi la tot CE STII, si sa dai raspunde mai tarziu la ce nu esti sigur. Daca simti ca nu stii si 1% ceva, poti reveni mai tarziu. Eu am facut prima greseala pe la 16-17. Dar nu stiu omule. Sincer, iti urez succes. Sala nu e o problema. O sa o iei. Sper sa nu dai la traseu peste examinatori care vor doar spaga, cum am dat eu. Mi-am intrebat toti prietenii care au dat si au zis ca nu trec decat cu spaga. Si in plus, vezi ca eu am luat 25/26 la sala, si la traseu am condus perfect, fara greseala, martorul se uita pe geam sau se juca pe telefon si examinatorul imi punea frana brusca pe trecerea de pietoni goala si zicea ca nu am vazut un pieton inexistent, si asa mai departe. Adica era pornit sa ma pice. Acum...trebuie sa repet sala. In fine. Mult succes la sala, iti tin pumnii, si iti doresc sa nu dai peste un examinator rau intentionat. Succes!

| AmxMod a răspuns (pentru 0000anonim0000):

Salut, am citit ce ai scris si am vazut ca ai luat sala, de pe ce site faceai chestionare?

| bogdanrvd a răspuns:

Da, trebuie doar sa te concentrezi, sa nu te grabesti ( pentru ca ai timp suficient ) si sa citesti intrebarea pana la final, inclusiv cele 3 raspunsuri ( nu te grabi sa raspunzi). Mult Succes!

| taba a răspuns:

Ai luat sala?