| ClaudiuM1997 a întrebat:

Mazda 3 2011 1.6 benzina sau Lancer lancer 1.6 benzina? Sau alte recomandari daca aveti.Caut ceva cu benzina aspirat si fiabil.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am avut un Lancer, 1.5 benzina. O masina corect dar destul de incomfortabila, consuma mult si costa enorm piesele.
A doua oara as opta pentru Mazda 3, chiar daca motorul pare mai slabut.

| Începătorul988 a răspuns:

Ford nu iti place? Focus/Mondeo, au motorizari foarte frumoase pe benzina, si motoare foarte fiabile.

| Vladut123456 a răspuns:

Lance clar, este o masina geniala dupa parerea mea, iar daca pe viitor vrei sa o modifici, este perfecta.